ukr
Всі розділи
Дніпро
Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична.
Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 1 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 2 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 3 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 4 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 5 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 6 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 7 Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична. - фото 8
Оновлено: 7 травня 2021, 09:54

Сівалка точного висіву УПС Веста (2-х контурна), УПС-6, УПС-8, пневматична.

150 000 грн/штука
Филатов Владимир Алексеевич
управляющий директор
,  Дніпро, UA
на Флагма з 26 липня 2018

Опис

Вища якість України!

Сівалка агрегатується з тракторами потужністю від 70 л. с.
Сівалка призначена для пунктирного висівання каліброваного і некаліброваного насіння з одночасним, роздільним від насіння, внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядках. Сівалка точного висіву забезпечує посів на кінцеву густоту, виключаючи застосування ручної праці при формуванні необхідного інтервалу між рослинами. Пневматичні висіваючі апарати сівалки точного висіву знижують процент дроблення насіння в 10 разів у порівнянні з механічними.
Додаткова комплектація сівалки транспортним пристроєм дозволяє переміщати її по дорогах загального призначення без застосування додаткових транспортних засобів.
Напівавтоматична зчіпка забезпечує швидке і безпечне з'єднання сівалки з трактором. Зчіпка має можливість зміщуватися вздовж бруса рами, що дозволяє проводити посів з міжряддям 450 мм. тракторами, у яких не змінюється ширина колії.

Конструкція сівалки дозволяє здійснювати посів з широким діапазоном міжрядь: 450, 600, 700, 900, 450 × 900, 600 × 1200 мм.

За рахунок розташування осі опорно-приводних коліс на одній лінії з зерновими сошниками досягається синхронне копіювання рельєфу поля як рамою, так і посівної секцією.
Протектор з грунтозацепами на шинах опорно-приводних коліс знижує їх прослизання, що забезпечує заданий інтервал між насінням.
Сівалки забезпечені міцним гідрофікованим маркером з диском більшого діаметру, який має можливість змінювати кут атаки для отримання добре видимого сліду.
Вентилятор забезпечений обгінної муфтою, яка оберігає ремінну передачу від підвищеного зносу.
Брус рами є ресивером пневмосистеми сівалки для зменшення пульсації повітряного потоку, що сприяє більш рівномірному висіву насіння.
Туковисівного система через тукові сошники забезпечує можливість внесення мінеральних добрив в стороні від рядка з необхідною величиною зміщення, що виключає шкідливий вплив туків на насіння.

Висіваючий апарат виробляє точний однозерновой посів насіння різних культур з нормою висіву від 2 до 43 штук на погонний метр і має такі особливості:
- в бункері встановлений сводообрушітель, який перешкоджає зависанню насіння;
- кількість поданого насіння з бункера в висіваючу камеру регулюється заслонкою;
- наявність оглядового вікна дозволяє здійснювати в процесі настройки візуальний контроль за якістю роботи висівного апарату;
- гребінчастий скидач двійників насіння забезпечує точний однозерновой посів;
- на висівному диску встановлена ​​ворушилка;
- для швидкого видалення насіння з камери висівного апарата передбачений розвантажувальний люк.

Всі вали приводу зернових і тукових висівних апаратів змонтовані на підшипниках кочення.
Важкий коток забезпечує підтягування вологи в зону висіву, притискання насіння до грунті, що сприяє швидкому проростанню.

Продукція:
- УПС-6 Веста (2-х контурна);
- УПС-8 Веста (2-х контурна);
- Пристрій для транспортування сівалки;
- Система контролю висіву (сигналізація).

Представлена умовна ціна, яка залежить від форми розрахунку, обсягу замовлення та інших факторів. Завжди уточнюйте ціну і умови поставки по телефону в оголошенні. Передзвонимо на будь-якого оператора.

Номер оголошення: 4589354
,  Дніпро, UA
на Флагма з 26 липня 2018

Схожі оголошення

3
Пневматические сеялки точного высева Веста 8 УПС 8-02
Ціна
Ціна за запитом
ТД Агроэкспертднепр Плюс, ТОВ, UA, 267 км +807 оголошень
Пропашные пневматические сеялки точного высева УПС 8-02 Веста 8 предназначены для пунктирного высеивания калиброванных и некалиброванных семян...
5
Сеялка точного высева УПС Веста (2-х контурная).
Ціна
160 000 грн/шт
НПП ТОН, ТОВ, UA, 267 км +254 оголошення
Высшее качество Украины! Производство и склад готовой продукции в г. Кропивницкий, Кировоградской обл. Представлена условная цена, которая зависит...
Сеялка УПС 8 с 2-х контурным приводом–полнокомплектная
Ціна
Ціна за запитом
ТД Агроэкспертднепр Плюс, ТОВ, UA, 267 км +807 оголошень
Сеялка УПС 8 с 2-х контурным приводом–полнокомплектная с системой контроля высева , двумя комплектами высевающих дисков, с транспортным...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Филатов Владимир Алексеевич
управляющий директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English