ukr
Всі розділи
Дніпро
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР - фото 1 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР - фото 2 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР - фото 3 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР - фото 4 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР - фото 5 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР - фото 6
Оновлено: 14 травня 2021, 09:15

Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи ПР

49 900 грн/штука
Фролов Геннадий
директор
,  Дніпро, UA
на Флагма з 5 квітня 2018

Опис

Чи плануєте зібрати врожай ріпаку швидко, якісно і без втрат - тоді вам варто замовити пристосування для збирання ріпаку у компанії ТОВ «Реал-юа». Дана компанія поставить Вам техніку в термін і з найвищою якістю, допоможе організувати доставку в будь-яку точку України. Збір врожаю ріпаку вимагає особливої ​​уваги. Потрібно мінімізувати витрати часу на збирання ріпаку, скоротити втрати, щоб підвищити врожайність. Всього цього можна досягти, використовуючи пристосування для збирання ріпаку ПР від компанії ТОВ «Реал-юа», який пройшов модернізацію і включає в себе наступну комплектацію:
* Стіл складається з 2-х боковин і рами.
* Вертикальні ножі - бобовий сегмент, рухомі та нерухомі, це дозволило звести до min вібрації боковин, отже, довше служить, не розхитується.
* Рама укомплектована брусом пальцевим з профільної суцільнотягненої труби. У рух наводиться ремінною передачею від жатки комбайна.
* Пристосування для збирання ріпаку кріпиться грунтовно на боковини жатки, це дає можливість надійно зафіксувати його на зерновий жниварці.
* Агрегат може працювати в будь-яких погодних умовах і в будь-якій кліматичній зоні. На фото видно, що в боковинах рапсового столу відсутні шатунні групи, завдяки чому прибрана зайва вібрація столу при роботі.
* На боковинах кріпляться адаптери, що повторюють контур боковини жатки і швидкоз'ємні тяги, що стягують жатку комбайна з пристосуванням. Як шатунів застосовані тяги з кульовими шарнірами.
* Навішені на жатку пристосування ПР дозволяє знизити втрати при збиранні ріпаку до 30% в порівнянні з традиційною прибиранням за допомогою прямоточною жатки комбайна.

Номер оголошення: 4236571
,  Дніпро, UA
на Флагма з 5 квітня 2018

Схожі оголошення

2
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів
Ціна
9 300 грн/шт
Реал- юа, ТОВ, UA, 267 км +37 оголошень
Чи плануєте зібрати врожай ріпаку швидко, якісно і без втрат - тоді вам варто замовити пристосування для збирання ріпаку у компанії. Дана компанія...
5
Пристосування для збирання ріпака 7,6 метрів, ціна
Ціна
9 300 грн/м
Реал- юа, ТОВ, UA, 267 км +37 оголошень
При вирощуванні такої культури як рапс, треба серйозно підходити до процесу збирання врожаю, підбираючи якісну техніку. Саме таку, можна купити...
6
Трактор колісний ХТЗ-17021 (Б/У)
Ціна
7 $/шт
Пальміра Дніпро, ТОВ, UA, 267 км +356 оголошень
ХТЗ-17021 - колісний трактор загального призначення, що відрізняється віссю копання що зміщується і 4-ма провідними колесами. Модель являє собою...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Фролов Геннадий
директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English