ukr
Дніпро
14:53
Экскаватор-погрузчик ELEX 81А
Экскаватор-погрузчик ELEX 81А - фото 1 Экскаватор-погрузчик ELEX 81А - фото 2 Экскаватор-погрузчик ELEX 81А - фото 3 Экскаватор-погрузчик ELEX 81А - фото 4 Экскаватор-погрузчик ELEX 81А - фото 5
Оновлено: 26 липня 2017, 13:40

Экскаватор-погрузчик ELEX 81А

Ціна за запитом
Менеджер Оксана
менеджер
на Флагма з 9 березня 2010

Опис

Экскаватор-навантажувач elex 81a
Екскаватор-навантажувач elex 81a - це багатоцільова високопродуктивна машина, призначена для виконання elex 81a та вантажно-розвантажувальних робіт таких, як планування території, розробока та вантаження грунту, риття котлованів і траншей.
Він відповідає всім вимогам європейських стандартів, а також технічним регламентам митного союзу. Машина - рамної конструкції, комплектується вузлами і агрегатами, що зарекомендували себе на всесвітньо відомих машинах (Комацу, Терекс, Вольво), і не висуває жорстких вимог до кваліфікації оператора.

Двигун Д-245.5S2 Мінського моторного заводу, спроектований спеціально для даного екскаватора-навантажувача, з охолодженням наддувочного повітря, відповідає вимогам Євро-2. Стартер потужністю 3,2 кВт забезпечує запуск двигуна при низьких температурах, а паливна система не пред’являє жорстких вимог до якості палива. Застосування двигуна ММЗ забезпечує недороге технічне обслуговування і ремонт, а також наявність запасних частин.
Простора кабіна зі збільшеним внутрішнім об’ємом і панорамними вікнами забезпечує комфортні умови роботи та огляд екскаваторного і навантажувального обладнання, а зменшена висота кабіни від поверхні землі дозволяють транспортувати екскаватор-навантажувач автомобільним транспортом без застосування низькопольних причепів.

Номер оголошення: 1025496   |  переглядів: 327  

Схожі оголошення

4
700 грн/шт
Днепроэкспром, ТОВ, Дніпро +137 оголошень
Зубья ковша на экскаваторы и погрузчики. Размеры на чертеже.
Ціна за запитом
Системпарт, ТОВ, Дніпро +54 оголошення
Продам ковши шириной 300мм-900мм для экскаваторов-погрузчиков JCB, Caterpillar, Hydromek, Volvo, Case и др.
2
850 грн/год
Квадр БМЗ-Дніпро, ТОВ, Дніпро +7 оголошень
Оказываем услуги колесного многофункционального экскаватора-погрузчика JCB 4CXsitemaster. V ковша 0,25м3 Возможна любая форма оплаты. Являемся...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Менеджер Оксана
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет