ukr
Дніпро
13:14
Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг
Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 1 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 2 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 3 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 4 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 5 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 6 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 7 Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг - фото 8
Оновлено: 11 жовтня 2019, 11:08

Дощувальні іригаційні зрошувальні системи Завантажувач Плуг

19 955 грн/штука
оптова ціна
18 795 - 15 750 грн /штука
Проммаш Проммаш
отдел продаж
,  Дніпро, UA
на Флагма з 26 вересня 2016

Опис

Зрошення методом дощування є найкращим способом поливу різних сільськогосподарських культур, так як повністю імітує і замінює природні явища надходження вологи до кореневої системи рослин.
Дощування - це спосіб поливу с / г культур, який полягає в розбризкуванні крапель води над поверхнею грунту, тобто створення штучного дощу.
Якщо порівнювати полив дощуванням з іншими способами зрошення, то можна виділити наступні його переваги:
Дощування збільшує вологість не тільки грунту, але і приземного шару повітря, тим самим знижуючи їх температуру, що зменшує втрати вологи при випаровуванні з поверхні грунту.
При такому вигляді поливу вода очищає листя рослин від бруду і пилу, тим самим посилюючи дихання і поглинання вуглекислого газу, що підсилює розвиток рослин, накопичення органічної речовини та, як наслідок, призводить до зростання врожайності.
Широкий межа регулювання поливної норми:
від мінімальної освежительной до максимальної влагозарядковий і різноманітність видів поливу: вегетаційний, провокаційний, підкормовий, утеплювальний, зволожувальний та інші.
Можливість внесення підгодівлі добривами, пестицидів та інших хімічних препаратів разом з поливною водою.
Може застосовуватися при зрошенні практично всіх видів с / г культур незалежно від фази вегетації: овочевих, технічних, просапних, зернових, кормових, декоративних, в садах і виноградниках, а також на зелених насадженнях та спортивних майданчиках.

Завантажувачі сівалок з протруйниками в зборі ЗСП-30М, ЗСП-40М, ЗСП-50М:
призначені для автоматичної механізованої доставки і завантаження зерна і добрив в сівалки, посівні комплекси та машини для внесення добрив в польових умовах в будь-яких погодних умовах, а також для автоматичної механізованої протруєння зерна під час завантаження його в сівалки і посівні комплекси. Вони монтуються споживачем на задній частині автомобіля в нижній частині заднього борту або під дном кузова (ГАЗ, ЗІЛ, САЗ, Камаз, ПТС).
Завантажувачі сівалок з протруйниками в зборі ЗСП-30М, ЗСП-40М, ЗСП-50М при роботі в поганих погодних умовах (дощі, снігопади) оберігають посівний матеріал від попадання зайвої, непотрібної під час посівних робіт, вологи і опадів, не допускаючи зміна кількості витрати посівного матеріалу і (або) сипучих добрив на одиницю площі, виключають утворення протравленого і не висееного посівного матеріалу, як це зазвичай буває при протраві насіння в стаціонарних протруйників, а також виключає контакт протруєного насіння зі світлом при обр аботке насіння біопрепаратами.
Завантажувачі сівалок з протруйниками в зборі ЗСП-30М, ЗСП-40М, ЗСП-50М агрегатуються з усіма типами вантажних автомобілів і тракторних причепів і напівпричепів.

Бажаємо Вам високих врожаїв !!!

Номер оголошення: 4596651   |  переглядів: 15  
,  Дніпро, UA
на Флагма з 26 вересня 2016
Ще шукають:

Схожі оголошення

2
Ціна за запитом
ТД Агроэкспертднепр Плюс, ТОВ, Дніпро +788 оголошень
Плуг навесной пятикорпусный ПСКу-5 является плугом скоростным комбинированным универсальным и предназначен для пахоты под зерновые и технические...
4
15 000 грн/шт
Ситало В.В., ФОП, Дніпро +148 оголошень
Продам Плуг ПЛН на высоких стойках+ углосним и запчасти к нему. Плуг трехкорпусный навесной ПЛН-3-35 предназначен для пахоты различных почв под...
4
Ціна за запитом
Украгроальянс, ТОВ, Дніпро +105 оголошень
Отвал Текрон на плуг ПЛН изготовлен из высокопрочного композитного материала Tekrone Главное преимущество - высокая прочность и НуЛеВоЕ...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Проммаш Проммаш
отдел продаж
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет