rus
Днепр
09:32
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів - фото 1 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів - фото 2 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів - фото 3 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів - фото 4 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів - фото 5
Обновлено: 12 августа 2020, 08:11

Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9 метрів

9 300 грн/штука
Фролов Геннадий
директор
,  Днепр, UA
на Флагма с 5 апреля 2018

Описание

Чи плануєте зібрати врожай ріпаку швидко, якісно і без втрат - тоді вам варто замовити пристосування для збирання ріпаку у компанії. Дана компанія поставить Вам техніку в термін і з найвищою якістю, допоможе організувати доставку в будь-яку точку України. Збір врожаю ріпаку вимагає особливої ​​уваги. Потрібно мінімізувати витрати часу на збирання ріпаку, скоротити втрати, щоб підвищити врожайність. Всього цього можна досягти, використовуючи пристосування для збирання ріпаку ПР від компанії, який пройшов модернізацію і включає в себе наступну комплектацію:
* Стіл складається з 2-х боковин і рами.
* Вертикальні ножі - бобовий сегмент, рухомі та нерухомі, це дозволило звести до min вібрації боковин, отже, довше служить, не розхитується.
* Рама укомплектована брусом пальцевим з профільної суцільнотягненої труби. У рух наводиться ремінною передачею від жатки комбайна.
* Пристосування для збирання ріпаку кріпиться грунтовно на боковини жатки, це дає можливість надійно зафіксувати його на зерновий жниварці.
* Агрегат може працювати в будь-яких погодних умовах і в будь-якій кліматичній зоні. На фото видно, що в боковинах рапсового столу відсутні шатунні групи, завдяки чому прибрана зайва вібрація столу при роботі.
* На боковинах кріпляться адаптери, що повторюють контур боковини жатки і швидкоз'ємні тяги, що стягують жатку комбайна з пристосуванням. Як шатунів застосовані тяги з кульовими шарнірами.
* Навішені на жатку пристосування ПР дозволяє знизити втрати при збиранні ріпаку до 30% в порівнянні з традиційною прибиранням за допомогою прямоточною жатки комбайна.

Номер объявления: 4319004   |  просмотров: 23  
,  Днепр, UA
на Флагма с 5 апреля 2018

Похожие объявления

3
Пристосування для збирання ріпака 5 метрів ціна
9 300 грн/м
Реал- юа, ООО, Днепр +37 объявлений
При вирощуванні такої культури як рапс, треба серйозно підходити до процесу збирання врожаю, підбираючи якісну техніку. Саме таку, можна купити...
2
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи
49 900 грн/шт
Реал- юа, ООО, Днепр +37 объявлений
Чи плануєте зібрати врожай ріпаку швидко, якісно і без втрат - тоді вам варто замовити пристосування для збирання ріпаку у компанії ТОВ «Реал-юа»....
6
Трактор колісний ХТЗ-17021 (Б/У)
11 000 $
Пальміра Дніпро, ООО, Днепр +352 объявления
ХТЗ-17021 - колісний трактор загального призначення, що відрізняється віссю копання що зміщується і 4-ма провідними колесами. Модель являє собою...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Фролов Геннадий
директор
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет